|
|
| Ονομασία μάρκας: | GDS |
| Αριθμός μοντέλου: | MG-8080 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | CONTACT US |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
επίστρωση κόλλας θήκης έξυπνης κλειδαριάς από αυτόματη μηχανή γλάστρας κόλλας ΑΒ
Περιγραφή μηχανήματος
Πλεονεκτήματα εφαρμογής γλάστρας με κόλλα θήκης έξυπνης κλειδαριάς:
Σφράγιση ακριβείας για βελτιωμένη ασφάλεια
Εξασφαλίζειαεροστεγές, αδιάβροχο (διαβάθμιση IP68)Ενθυλάκωση θηκών έξυπνης κλειδαριάς, προστατεύοντας τα εσωτερικά ηλεκτρονικά από την υγρασία, τη σκόνη και την παραβίαση.
Χωρίς φυσαλίδες, ανθεκτική ενθυλάκωση
Ολοκληρωμένοςαπαέρωση υπό κενό (εάν απαιτείται)εξαλείφει τους θύλακες αέρα, δημιουργώντας ένα ομοιόμορφο στρώμα κόλλας ανθεκτικό στη θερμική ανακύκλωση (-30°C έως 85°C) και στις φυσικές κρούσεις.
Αυτοματισμός υψηλής ταχύτητας
Η προγραμματιζόμενη ρομποτική διανομή επιτυγχάνεταισυνεπής επίστρωσησε περίπλοκες γεωμετρίες κλειδαριάς (π.χ. ραφές, σύνδεσμοι) σε δευτερόλεπτα, ενισχύοντας την απόδοση παραγωγής κατά 40%.
Προσαρμόσιμο σε συμβατότητα πολλαπλών σχεδίων
Τα φωτιστικά γρήγορης αλλαγής και οι ρυθμιζόμενες παράμετροι φιλοξενούν διάφορα μεγέθη έξυπνης κλειδαριάς, από συμπαγείς οικιστικές μονάδες έως μοντέλα βιομηχανικής ποιότητας.
Υλικό & Αποδοτικότητα Κόστους
Ο έλεγχος κλειστού βρόχου διασφαλίζει±1% ακρίβεια δοσολογίας, μειώνοντας τα απόβλητα κόλλας ΑΒ κατά 25% σε σύγκριση με τις χειροκίνητες μεθόδους.
Ιδανικό για τους κατασκευαστές έξυπνων κλειδαριών που δίνουν προτεραιότηταασφάλεια, ανθεκτικότητα και κλιμακούμενη παραγωγή, αυτή η αυτοματοποιημένη λύση εξασφαλίζει προστασία χωρίς ελαττώματα, ενώ μειώνει το λειτουργικό κόστος.
Χαρακτηριστικά μηχανήματος
Τα μηχανικά χέρια 3 αξόνων χρησιμοποιούν μονάδα γραμμικής κίνησης υψηλής ακρίβειας για να εξασφαλίσουν ακριβή κίνηση και υψηλή ακρίβεια επανάληψης.
Λειτουργία οθόνης αφής και θήκη προγραμματισμού διδασκαλίας χειρός, εύκολη εκμάθηση και λειτουργία.
Σύμφωνα με το χαρακτηριστικό των προϊόντων και την απαίτηση παραγωγικής ικανότητας,αναπόσπαστο εξάρτημακαι η κεφαλή παράδοσης κόλλας μπορεί να είναιπροσαρμοσμένη.
![]()
Τεχνικές Παράμετροι
| Μοντέλο | MG-8080 |
| Εύρος Εργασίας | 0~500 mm/sec |
| Επαναλάβετε την ακρίβεια | ±0,02 χλστ |
| Αναλογία ανάμειξης | 100:100 έως 100:10 (1:1~10:1) |
| Μέθοδος μέτρησης | Αντλία ακριβείας με γρανάζια ή βιδωτή αντλία |
| Μέθοδος Ανάμιξης | Στατική Ανάμιξη |
| Ακρίβεια ανάμειξης | ±1% |
| Ακρίβεια εξώθησης κόλλας | ±1% |
| Χωρητικότητα δοχείου κόλλας | 30L 304 Ανοξείδωτο Βαρέλι |
| Ιξώδες κόλλας | Μέγιστο ≤20000 CPS |
| Αναλογία πρόσθετου κόλλας | MAX≤100(Κόλλα):100(Πρόσθετο)(1:1) |
| Μέγεθος πρόσθετου κόλλας | Μέγιστο≤400 κουτ |
| Λειτουργία ελέγχου | PLC+Θήκη Προγραμματισμού Χειρός+Οθόνη αφής |
| Προγραμματισμός | Διδασκαλία Προγραμματισμού |
| Χωρητικότητα προγράμματος | Τουλάχιστον 100 μονάδες, 4000 πόντοι/μονάδα |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Κινητήρας Steeping+Σύγχρονος ιμάντας+γραμμικός οδηγός |
| Πίεση Εργασίας | 0,5-0,8Mpa |
| Ισχύς εργασίας | AC220V 50HZ/2000W (δεν περιλαμβάνεται ανάδευση, σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα, θέρμανση) |
| Θερμοκρασία εργασίας | 0-40℃ |
| Υγρασία εργασίας | 20-90% χωρίς συμπύκνωση |
| Διάσταση | 1680x1200x1600 mm (ΠxΒxΥ) |
| Βάρος | Περίπου 350 κιλά |
| Προαιρετικές Λειτουργίες | Δοχείο κόλλας ανάδευση, προθέρμανση, απαέρωση υπό κενό, αυτοκαθαρισμός |
Λεπτομέρειες μηχανήματος
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | GDS |
| Αριθμός μοντέλου: | MG-8080 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | CONTACT US |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
επίστρωση κόλλας θήκης έξυπνης κλειδαριάς από αυτόματη μηχανή γλάστρας κόλλας ΑΒ
Περιγραφή μηχανήματος
Πλεονεκτήματα εφαρμογής γλάστρας με κόλλα θήκης έξυπνης κλειδαριάς:
Σφράγιση ακριβείας για βελτιωμένη ασφάλεια
Εξασφαλίζειαεροστεγές, αδιάβροχο (διαβάθμιση IP68)Ενθυλάκωση θηκών έξυπνης κλειδαριάς, προστατεύοντας τα εσωτερικά ηλεκτρονικά από την υγρασία, τη σκόνη και την παραβίαση.
Χωρίς φυσαλίδες, ανθεκτική ενθυλάκωση
Ολοκληρωμένοςαπαέρωση υπό κενό (εάν απαιτείται)εξαλείφει τους θύλακες αέρα, δημιουργώντας ένα ομοιόμορφο στρώμα κόλλας ανθεκτικό στη θερμική ανακύκλωση (-30°C έως 85°C) και στις φυσικές κρούσεις.
Αυτοματισμός υψηλής ταχύτητας
Η προγραμματιζόμενη ρομποτική διανομή επιτυγχάνεταισυνεπής επίστρωσησε περίπλοκες γεωμετρίες κλειδαριάς (π.χ. ραφές, σύνδεσμοι) σε δευτερόλεπτα, ενισχύοντας την απόδοση παραγωγής κατά 40%.
Προσαρμόσιμο σε συμβατότητα πολλαπλών σχεδίων
Τα φωτιστικά γρήγορης αλλαγής και οι ρυθμιζόμενες παράμετροι φιλοξενούν διάφορα μεγέθη έξυπνης κλειδαριάς, από συμπαγείς οικιστικές μονάδες έως μοντέλα βιομηχανικής ποιότητας.
Υλικό & Αποδοτικότητα Κόστους
Ο έλεγχος κλειστού βρόχου διασφαλίζει±1% ακρίβεια δοσολογίας, μειώνοντας τα απόβλητα κόλλας ΑΒ κατά 25% σε σύγκριση με τις χειροκίνητες μεθόδους.
Ιδανικό για τους κατασκευαστές έξυπνων κλειδαριών που δίνουν προτεραιότηταασφάλεια, ανθεκτικότητα και κλιμακούμενη παραγωγή, αυτή η αυτοματοποιημένη λύση εξασφαλίζει προστασία χωρίς ελαττώματα, ενώ μειώνει το λειτουργικό κόστος.
Χαρακτηριστικά μηχανήματος
Τα μηχανικά χέρια 3 αξόνων χρησιμοποιούν μονάδα γραμμικής κίνησης υψηλής ακρίβειας για να εξασφαλίσουν ακριβή κίνηση και υψηλή ακρίβεια επανάληψης.
Λειτουργία οθόνης αφής και θήκη προγραμματισμού διδασκαλίας χειρός, εύκολη εκμάθηση και λειτουργία.
Σύμφωνα με το χαρακτηριστικό των προϊόντων και την απαίτηση παραγωγικής ικανότητας,αναπόσπαστο εξάρτημακαι η κεφαλή παράδοσης κόλλας μπορεί να είναιπροσαρμοσμένη.
![]()
Τεχνικές Παράμετροι
| Μοντέλο | MG-8080 |
| Εύρος Εργασίας | 0~500 mm/sec |
| Επαναλάβετε την ακρίβεια | ±0,02 χλστ |
| Αναλογία ανάμειξης | 100:100 έως 100:10 (1:1~10:1) |
| Μέθοδος μέτρησης | Αντλία ακριβείας με γρανάζια ή βιδωτή αντλία |
| Μέθοδος Ανάμιξης | Στατική Ανάμιξη |
| Ακρίβεια ανάμειξης | ±1% |
| Ακρίβεια εξώθησης κόλλας | ±1% |
| Χωρητικότητα δοχείου κόλλας | 30L 304 Ανοξείδωτο Βαρέλι |
| Ιξώδες κόλλας | Μέγιστο ≤20000 CPS |
| Αναλογία πρόσθετου κόλλας | MAX≤100(Κόλλα):100(Πρόσθετο)(1:1) |
| Μέγεθος πρόσθετου κόλλας | Μέγιστο≤400 κουτ |
| Λειτουργία ελέγχου | PLC+Θήκη Προγραμματισμού Χειρός+Οθόνη αφής |
| Προγραμματισμός | Διδασκαλία Προγραμματισμού |
| Χωρητικότητα προγράμματος | Τουλάχιστον 100 μονάδες, 4000 πόντοι/μονάδα |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Κινητήρας Steeping+Σύγχρονος ιμάντας+γραμμικός οδηγός |
| Πίεση Εργασίας | 0,5-0,8Mpa |
| Ισχύς εργασίας | AC220V 50HZ/2000W (δεν περιλαμβάνεται ανάδευση, σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα, θέρμανση) |
| Θερμοκρασία εργασίας | 0-40℃ |
| Υγρασία εργασίας | 20-90% χωρίς συμπύκνωση |
| Διάσταση | 1680x1200x1600 mm (ΠxΒxΥ) |
| Βάρος | Περίπου 350 κιλά |
| Προαιρετικές Λειτουργίες | Δοχείο κόλλας ανάδευση, προθέρμανση, απαέρωση υπό κενό, αυτοκαθαρισμός |
Λεπτομέρειες μηχανήματος
![]()