|
|
| Ονομασία μάρκας: | GDS |
| Αριθμός μοντέλου: | HTD-600 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | CONTACT US |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Ανυψώστε την παραγωγή των ηλιακών πινάκων σας με το ρομπότ διανομής κόλλας 3-άξονων, σχεδιασμένο για να παρέχει άψογη εφαρμογή κόλλας για την συναρμολόγηση του ηλιακού πλαισίου.Αυτό το αυτοματοποιημένο σύστημα εξασφαλίζει την ακρίβεια, ανθεκτικότητα και οικονομική απόδοση στην επικάλυψη αλουμινίου ή σύνθετων πλαισίων, κρίσιμης σημασίας για την ανθεκτικότητα στις καιρικές συνθήκες και τη δομική ακεραιότητα των φωτοβολταϊκών (PV) μονάδων.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | HTD-600 |
| ΜΚΟ | Ελεγκτής κίνησης 3 άξων |
| Προγραμματισμός | Διδασκαλία προγραμματισμού |
| Τρόπος οδήγησης | Ακριβής κινητήρας βήματος + συγχρονισμένη ζώνη + γραμμική οδήγηση |
| Εργασιακή περιοχή (X*Y*Z) | 600*600*100mm |
| Μέγιστη ταχύτητα κίνησης | Διάταξη: |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια | ±0,02 mm |
| Δυνατότητα μνήμης προγράμματος | Δυνατότητα μνήμης προγράμματος |
| Μέγεθος (L*W*H) | 700*650*1200mm |
| Εργασιακή ισχύς | Δυναμικό ρεύματος: |
| Εργασιακή πίεση αέρα | 0.4 ~ 0,6Mpa (χωρίς συμπύκνωση) |
| Θερμοκρασία και υγρασία εργασίας | Θερμοκρασία: 0 ~ 40°C υγρασία: 20 ~ 90% |
|
| Ονομασία μάρκας: | GDS |
| Αριθμός μοντέλου: | HTD-600 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | CONTACT US |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Ανυψώστε την παραγωγή των ηλιακών πινάκων σας με το ρομπότ διανομής κόλλας 3-άξονων, σχεδιασμένο για να παρέχει άψογη εφαρμογή κόλλας για την συναρμολόγηση του ηλιακού πλαισίου.Αυτό το αυτοματοποιημένο σύστημα εξασφαλίζει την ακρίβεια, ανθεκτικότητα και οικονομική απόδοση στην επικάλυψη αλουμινίου ή σύνθετων πλαισίων, κρίσιμης σημασίας για την ανθεκτικότητα στις καιρικές συνθήκες και τη δομική ακεραιότητα των φωτοβολταϊκών (PV) μονάδων.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | HTD-600 |
| ΜΚΟ | Ελεγκτής κίνησης 3 άξων |
| Προγραμματισμός | Διδασκαλία προγραμματισμού |
| Τρόπος οδήγησης | Ακριβής κινητήρας βήματος + συγχρονισμένη ζώνη + γραμμική οδήγηση |
| Εργασιακή περιοχή (X*Y*Z) | 600*600*100mm |
| Μέγιστη ταχύτητα κίνησης | Διάταξη: |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια | ±0,02 mm |
| Δυνατότητα μνήμης προγράμματος | Δυνατότητα μνήμης προγράμματος |
| Μέγεθος (L*W*H) | 700*650*1200mm |
| Εργασιακή ισχύς | Δυναμικό ρεύματος: |
| Εργασιακή πίεση αέρα | 0.4 ~ 0,6Mpa (χωρίς συμπύκνωση) |
| Θερμοκρασία και υγρασία εργασίας | Θερμοκρασία: 0 ~ 40°C υγρασία: 20 ~ 90% |