|
|
| Ονομασία μάρκας: | GDS |
| Αριθμός μοντέλου: | MG-1280 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | CONTACT US |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Μηχανή χύτευσης εποξειδικής κόλλας 5:1 μαύρου χρώματος για αυτόματη έγχυση κόλλας στην παραγωγή ηλεκτρικών πηνίων
Περιγραφή Μηχανήματος
Το Μηχάνημα χύτευσης εποξειδικής κόλλας 5:1 μαύρου χρώματος έχει σχεδιαστεί για την υψηλής ακρίβειας ενθυλάκωση ηλεκτρικών πηνίων, συνδυάζοντας ισχυρή απόδοση μόνωσης με προσαρμοστικότητα αυτοματοποιημένης παραγωγής. Οι βασικές τεχνικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν:
Χαρακτηριστικά Μηχανήματος
Οι μηχανικοί βραχίονες 3 αξόνων χρησιμοποιούν μονάδα γραμμικής κίνησης υψηλής ακρίβειας για να εξασφαλίσουν ακριβή κίνηση και υψηλή ακρίβεια επανάληψης;
Λειτουργία οθόνης αφής συν πρακτική μονάδα προγραμματισμού διδασκαλίας, εύκολη στην εκμάθηση και λειτουργία;
Σύμφωνα με τα χαρακτηριστικά των προϊόντων και τις απαιτήσεις παραγωγικής ικανότητας, το εξάρτημα και η κεφαλή διανομής κόλλας μπορούν να προσαρμοστούν.
![]()
Τεχνικές Παράμετροι
| Μοντέλο | MG-1280 |
| Εύρος Εργασίας | 0~500mm/sec |
| Ακρίβεια Επανάληψης | ±0.02mm |
| Αναλογία Ανάμιξης | 100:100~100:10(1:1~10:1) |
| Μέθοδος Δοσομέτρησης | Ακριβής Αντλία Γραναζιών ή Αντλία Βιδών |
| Μέθοδος Ανάμιξης | Στατική Ανάμιξη |
| Ακρίβεια Ανάμιξης | ±1% |
| Ακρίβεια Εξώθησης Κόλλας | ±1% |
| Χωρητικότητα Δοχείου Κόλλας | 30L Κύλινδρος από Ανοξείδωτο Χάλυβα 304 |
| Ιξώδες Κόλλας | Μέγιστο≤20000CPS |
| Αναλογία Πρόσθετου Κόλλας | MAX≤100(Κόλλα):100(Πρόσθετο)(1:1) |
| Μέγεθος Πρόσθετου Κόλλας | Μέγιστο≤400tsp |
| Λειτουργία Ελέγχου | PLC+Πρακτική Μονάδα Προγραμματισμού Διδασκαλίας+Οθόνη Αφής |
| Προγραμματισμός | Προγραμματισμός Διδασκαλίας |
| Χωρητικότητα Προγράμματος | Τουλάχιστον 100 μονάδες, 4000 σημεία/μονάδα |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Κινητήρας Βημάτων+Οδοντωτός Ιμάντας+Γραμμικός Οδηγός |
| Πίεση Λειτουργίας | 0.5-0.8Mpa |
| Ισχύς Λειτουργίας | AC220V 50HZ/2000W(χωρίς ανάδευση, κενό, θέρμανση) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0-40℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας | 20-90% χωρίς συμπύκνωση |
| Διαστάσεις | 2280*1380*1500mm(ΠxΒxΥ) |
| Βάρος | Περίπου 350KG |
| Προαιρετικές Λειτουργίες | Ανάδευση δοχείου κόλλας, προθέρμανση, εκκένωση κενού, αυτόματος καθαρισμός |
Λεπτομέρειες Μηχανήματος
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | GDS |
| Αριθμός μοντέλου: | MG-1280 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | CONTACT US |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Μηχανή χύτευσης εποξειδικής κόλλας 5:1 μαύρου χρώματος για αυτόματη έγχυση κόλλας στην παραγωγή ηλεκτρικών πηνίων
Περιγραφή Μηχανήματος
Το Μηχάνημα χύτευσης εποξειδικής κόλλας 5:1 μαύρου χρώματος έχει σχεδιαστεί για την υψηλής ακρίβειας ενθυλάκωση ηλεκτρικών πηνίων, συνδυάζοντας ισχυρή απόδοση μόνωσης με προσαρμοστικότητα αυτοματοποιημένης παραγωγής. Οι βασικές τεχνικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν:
Χαρακτηριστικά Μηχανήματος
Οι μηχανικοί βραχίονες 3 αξόνων χρησιμοποιούν μονάδα γραμμικής κίνησης υψηλής ακρίβειας για να εξασφαλίσουν ακριβή κίνηση και υψηλή ακρίβεια επανάληψης;
Λειτουργία οθόνης αφής συν πρακτική μονάδα προγραμματισμού διδασκαλίας, εύκολη στην εκμάθηση και λειτουργία;
Σύμφωνα με τα χαρακτηριστικά των προϊόντων και τις απαιτήσεις παραγωγικής ικανότητας, το εξάρτημα και η κεφαλή διανομής κόλλας μπορούν να προσαρμοστούν.
![]()
Τεχνικές Παράμετροι
| Μοντέλο | MG-1280 |
| Εύρος Εργασίας | 0~500mm/sec |
| Ακρίβεια Επανάληψης | ±0.02mm |
| Αναλογία Ανάμιξης | 100:100~100:10(1:1~10:1) |
| Μέθοδος Δοσομέτρησης | Ακριβής Αντλία Γραναζιών ή Αντλία Βιδών |
| Μέθοδος Ανάμιξης | Στατική Ανάμιξη |
| Ακρίβεια Ανάμιξης | ±1% |
| Ακρίβεια Εξώθησης Κόλλας | ±1% |
| Χωρητικότητα Δοχείου Κόλλας | 30L Κύλινδρος από Ανοξείδωτο Χάλυβα 304 |
| Ιξώδες Κόλλας | Μέγιστο≤20000CPS |
| Αναλογία Πρόσθετου Κόλλας | MAX≤100(Κόλλα):100(Πρόσθετο)(1:1) |
| Μέγεθος Πρόσθετου Κόλλας | Μέγιστο≤400tsp |
| Λειτουργία Ελέγχου | PLC+Πρακτική Μονάδα Προγραμματισμού Διδασκαλίας+Οθόνη Αφής |
| Προγραμματισμός | Προγραμματισμός Διδασκαλίας |
| Χωρητικότητα Προγράμματος | Τουλάχιστον 100 μονάδες, 4000 σημεία/μονάδα |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Κινητήρας Βημάτων+Οδοντωτός Ιμάντας+Γραμμικός Οδηγός |
| Πίεση Λειτουργίας | 0.5-0.8Mpa |
| Ισχύς Λειτουργίας | AC220V 50HZ/2000W(χωρίς ανάδευση, κενό, θέρμανση) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0-40℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας | 20-90% χωρίς συμπύκνωση |
| Διαστάσεις | 2280*1380*1500mm(ΠxΒxΥ) |
| Βάρος | Περίπου 350KG |
| Προαιρετικές Λειτουργίες | Ανάδευση δοχείου κόλλας, προθέρμανση, εκκένωση κενού, αυτόματος καθαρισμός |
Λεπτομέρειες Μηχανήματος
![]()
![]()