|
|
| Ονομασία μάρκας: | GDS |
| Αριθμός μοντέλου: | MG-315 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | CONTACT US |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Εξειδικευμένη μηχανή ανάμιξης και εφαρμογής μαύρης εποξικής κόλλας 5:1, ιδανική για την παραγωγή συναρμολόγησης αντλιών νερού. Αυτή η προηγμένη μηχανή εγκλεισμού ενισχύει την ανθεκτικότητα, την αξιοπιστία και την απόδοση των εξαρτημάτων αντλιών νερού μέσω διαδικασιών ακριβούς εγκλεισμού.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | MG-315 |
| Εύρος Εργασίας | 0~500mm/sec |
| Ακρίβεια Επανάληψης | ±0.02mm |
| Αναλογία Ανάμιξης | 100:100~100:10 (1:1~10:1) |
| Μέθοδος Μέτρησης | Ακριβής Αντλία Γρανάζων ή Αντλία Βιδών |
| Μέθοδος Ανάμιξης | Στατική Ανάμιξη |
| Ακρίβεια Ανάμιξης | ±1% |
| Ακρίβεια Εξώθησης Κόλλας | ±1% |
| Χωρητικότητα Δοχείου Κόλλας | Βαρέλι από Ανοξείδωτο Χάλυβα 304 30L |
| Ιξώδες Κόλλας | Max≤20000CPS |
| Λειτουργία Ελέγχου | PLC+Περίβλημα Χειροκίνητου Προγραμματισμού Διδασκαλίας+Οθόνη Αφής |
| Ισχύς Λειτουργίας | AC220V 50HZ/2000W |
| Διαστάσεις | 1500*950*1500mm |
| Βάρος | Περίπου 350KG |
Ανάδευση δοχείου κόλλας, προθέρμανση, κενό εκκένωσης, αυτοκαθαρισμός
|
| Ονομασία μάρκας: | GDS |
| Αριθμός μοντέλου: | MG-315 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | CONTACT US |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Εξειδικευμένη μηχανή ανάμιξης και εφαρμογής μαύρης εποξικής κόλλας 5:1, ιδανική για την παραγωγή συναρμολόγησης αντλιών νερού. Αυτή η προηγμένη μηχανή εγκλεισμού ενισχύει την ανθεκτικότητα, την αξιοπιστία και την απόδοση των εξαρτημάτων αντλιών νερού μέσω διαδικασιών ακριβούς εγκλεισμού.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | MG-315 |
| Εύρος Εργασίας | 0~500mm/sec |
| Ακρίβεια Επανάληψης | ±0.02mm |
| Αναλογία Ανάμιξης | 100:100~100:10 (1:1~10:1) |
| Μέθοδος Μέτρησης | Ακριβής Αντλία Γρανάζων ή Αντλία Βιδών |
| Μέθοδος Ανάμιξης | Στατική Ανάμιξη |
| Ακρίβεια Ανάμιξης | ±1% |
| Ακρίβεια Εξώθησης Κόλλας | ±1% |
| Χωρητικότητα Δοχείου Κόλλας | Βαρέλι από Ανοξείδωτο Χάλυβα 304 30L |
| Ιξώδες Κόλλας | Max≤20000CPS |
| Λειτουργία Ελέγχου | PLC+Περίβλημα Χειροκίνητου Προγραμματισμού Διδασκαλίας+Οθόνη Αφής |
| Ισχύς Λειτουργίας | AC220V 50HZ/2000W |
| Διαστάσεις | 1500*950*1500mm |
| Βάρος | Περίπου 350KG |
Ανάδευση δοχείου κόλλας, προθέρμανση, κενό εκκένωσης, αυτοκαθαρισμός