|
|
| Ονομασία μάρκας: | GDS |
| Αριθμός μοντέλου: | MG-8080 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | CONTACT US |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Σχήμα | MG-8080 |
|---|---|
| Εργασιακό εύρος | 0·500 mm/sec |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια | ±0,02 mm |
| Αναλογία ανάμειξης | 100- Δεν ξέρω, δεν ξέρω. |
| Μέθοδος μέτρησης | Ακριβής αντλία γρανάζων ή αντλία βίδα |
| Μέθοδος ανάμειξης | Στατική ανάμειξη |
| Ακριβότητα ανάμειξης | ± 1% |
| Ακριβότητα έκτασης κόλλας | ± 1% |
| Διάρκεια δοχείου κόλλης | 30L 304 βαρέλι από ανοξείδωτο |
| Σφραγισμός κόλλας | Μέγιστο ≤20000CPS |
| Ποσοστό πρόσθετης ύλης κόλλας | MAX≤100 (κόλλα):100 (προσθέσιμο) |
| Μέγεθος προσθέτου κόλλας | Μέγιστο ≤ 400sp |
| Τρόπος ελέγχου | ΠΛΚ+Χεριστήριο Διδασκαλία Προγραμματισμός Κεφάλαιο+Εικονική οθόνη |
| Προγραμματισμός | Διδασκαλία Προγραμματισμού |
| Δυνατότητα προγράμματος | Τουλάχιστον 100 μονάδες, 4000 βαθμοί/μονάδα |
| Μέθοδος μετάδοσης | Ο κινητήρας βύθισης+σύγχρονη ζώνη+γραμμική οδήγηση |
| Εργασιακή πίεση | 00,5-0,8Mpa |
| Εργασιακή ισχύς | AC220V 50HZ/2000W (μη συμπεριλαμβανομένης της αναμειγνύσεως, της σκούπωσης, της θέρμανσης) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-40°C |
| Εργασιακή υγρασία | 20-90% χωρίς συμπύκνωση |
| Διάσταση | 1680x1200x1600 mm (WxDxH) |
| Βάρος | Περίπου 350 κιλά. |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Αναμειγνύοντας, προθερμίζοντας, απογοητεύοντας υπό κενό, αυτοκαθαρίζοντας δοχεία κόλλης |
|
| Ονομασία μάρκας: | GDS |
| Αριθμός μοντέλου: | MG-8080 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | CONTACT US |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Σχήμα | MG-8080 |
|---|---|
| Εργασιακό εύρος | 0·500 mm/sec |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια | ±0,02 mm |
| Αναλογία ανάμειξης | 100- Δεν ξέρω, δεν ξέρω. |
| Μέθοδος μέτρησης | Ακριβής αντλία γρανάζων ή αντλία βίδα |
| Μέθοδος ανάμειξης | Στατική ανάμειξη |
| Ακριβότητα ανάμειξης | ± 1% |
| Ακριβότητα έκτασης κόλλας | ± 1% |
| Διάρκεια δοχείου κόλλης | 30L 304 βαρέλι από ανοξείδωτο |
| Σφραγισμός κόλλας | Μέγιστο ≤20000CPS |
| Ποσοστό πρόσθετης ύλης κόλλας | MAX≤100 (κόλλα):100 (προσθέσιμο) |
| Μέγεθος προσθέτου κόλλας | Μέγιστο ≤ 400sp |
| Τρόπος ελέγχου | ΠΛΚ+Χεριστήριο Διδασκαλία Προγραμματισμός Κεφάλαιο+Εικονική οθόνη |
| Προγραμματισμός | Διδασκαλία Προγραμματισμού |
| Δυνατότητα προγράμματος | Τουλάχιστον 100 μονάδες, 4000 βαθμοί/μονάδα |
| Μέθοδος μετάδοσης | Ο κινητήρας βύθισης+σύγχρονη ζώνη+γραμμική οδήγηση |
| Εργασιακή πίεση | 00,5-0,8Mpa |
| Εργασιακή ισχύς | AC220V 50HZ/2000W (μη συμπεριλαμβανομένης της αναμειγνύσεως, της σκούπωσης, της θέρμανσης) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-40°C |
| Εργασιακή υγρασία | 20-90% χωρίς συμπύκνωση |
| Διάσταση | 1680x1200x1600 mm (WxDxH) |
| Βάρος | Περίπου 350 κιλά. |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Αναμειγνύοντας, προθερμίζοντας, απογοητεύοντας υπό κενό, αυτοκαθαρίζοντας δοχεία κόλλης |