|
|
| Ονομασία μάρκας: | GDS |
| Αριθμός μοντέλου: | MG-1280 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | CONTACT US |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | MG-1280 |
| Εύρος Εργασίας | 0~500mm/sec |
| Ακρίβεια Επανάληψης | ±0.02mm |
| Αναλογία Ανάμιξης | 100:100~100:10 (1:1~10:1) |
| Μέθοδος Μέτρησης | Ακριβής Αντλία Γραναζιών ή Αντλία Βιδών |
| Μέθοδος Ανάμιξης | Στατική Ανάμιξη |
| Ακρίβεια Ανάμιξης | ±1% |
| Ακρίβεια Εξώθησης Κόλλας | ±1% |
| Χωρητικότητα Δοχείου Κόλλας | Βαρέλι από Ανοξείδωτο Χάλυβα 30L 304 |
| Ιξώδες Κόλλας | Max≤20000CPS |
| Αναλογία Πρόσθετου Κόλλας | MAX≤100(Κόλλα):100(Πρόσθετο)(1:1) |
| Μέγεθος Πρόσθετου Κόλλας | Max≤400tsp |
| Λειτουργία Ελέγχου | PLC+Φορητή Θήκη Προγραμματισμού Διδασκαλίας+Οθόνη Αφής |
| Προγραμματισμός | Προγραμματισμός Διδασκαλίας |
| Χωρητικότητα Προγράμματος | Τουλάχιστον 100 μονάδες, 4000 σημεία/μονάδα |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Κινητήρας Βημάτων+Σύγχρονη Ζώνη+Γραμμικός Οδηγός |
| Πίεση Λειτουργίας | 0.5-0.8Mpa |
| Ισχύς Λειτουργίας | AC220V 50HZ/2000W (χωρίς ανάδευση, κενό, θέρμανση) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0-40℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας | 20-90% χωρίς συμπύκνωση |
| Διαστάσεις | 2280*1380*1500mm (ΠxΒxΥ) |
| Βάρος | Περίπου 350KG |
| Προαιρετικές Λειτουργίες | Ανάδευση δοχείου κόλλας, προθέρμανση, εκκένωση κενού, αυτόματος καθαρισμός |
|
|
| Ονομασία μάρκας: | GDS |
| Αριθμός μοντέλου: | MG-1280 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | CONTACT US |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | MG-1280 |
| Εύρος Εργασίας | 0~500mm/sec |
| Ακρίβεια Επανάληψης | ±0.02mm |
| Αναλογία Ανάμιξης | 100:100~100:10 (1:1~10:1) |
| Μέθοδος Μέτρησης | Ακριβής Αντλία Γραναζιών ή Αντλία Βιδών |
| Μέθοδος Ανάμιξης | Στατική Ανάμιξη |
| Ακρίβεια Ανάμιξης | ±1% |
| Ακρίβεια Εξώθησης Κόλλας | ±1% |
| Χωρητικότητα Δοχείου Κόλλας | Βαρέλι από Ανοξείδωτο Χάλυβα 30L 304 |
| Ιξώδες Κόλλας | Max≤20000CPS |
| Αναλογία Πρόσθετου Κόλλας | MAX≤100(Κόλλα):100(Πρόσθετο)(1:1) |
| Μέγεθος Πρόσθετου Κόλλας | Max≤400tsp |
| Λειτουργία Ελέγχου | PLC+Φορητή Θήκη Προγραμματισμού Διδασκαλίας+Οθόνη Αφής |
| Προγραμματισμός | Προγραμματισμός Διδασκαλίας |
| Χωρητικότητα Προγράμματος | Τουλάχιστον 100 μονάδες, 4000 σημεία/μονάδα |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Κινητήρας Βημάτων+Σύγχρονη Ζώνη+Γραμμικός Οδηγός |
| Πίεση Λειτουργίας | 0.5-0.8Mpa |
| Ισχύς Λειτουργίας | AC220V 50HZ/2000W (χωρίς ανάδευση, κενό, θέρμανση) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0-40℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας | 20-90% χωρίς συμπύκνωση |
| Διαστάσεις | 2280*1380*1500mm (ΠxΒxΥ) |
| Βάρος | Περίπου 350KG |
| Προαιρετικές Λειτουργίες | Ανάδευση δοχείου κόλλας, προθέρμανση, εκκένωση κενού, αυτόματος καθαρισμός |