|
|
| Ονομασία μάρκας: | GDS |
| Αριθμός μοντέλου: | MG-8080 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | CONTACT US |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Μηχανή επάλειψης μαύρης κόλλας σιλικόνης 10:1 για παραγωγή αδιάβροχων οδηγών
Στον ταχέως εξελισσόμενο κόσμο της ηλεκτρονικής κατασκευής, η ανθεκτικότητα και η αξιοπιστία είναι αδιαπραγμάτευτες. Για βιομηχανίες που απαιτούν αδιάβροχους οδηγούς που αντέχουν σε σκληρά περιβάλλοντα — από φωτισμό αυτοκινήτων έως εξωτερικά συστήματα LED και ναυτιλιακά ηλεκτρονικά — το μυστικό βρίσκεται στην προστασία που έχει σχεδιαστεί με ακρίβεια. Εισάγετε τη Μηχανή Επάλειψης Μαύρης Κόλλας Σιλικόνης 10:1, την απόλυτη λύση για τη δημιουργία στιβαρών, αδιάβροχων οδηγών με απαράμιλλη απόδοση και συνέπεια.
Από υποβρύχιους οδηγούς LED έως μονάδες ελέγχου αυτοκινήτων και βιομηχανικούς αισθητήρες, η μηχανή επάλειψης κόλλας μας δίνει τη δυνατότητα στους καινοτόμους να ωθήσουν τα όρια της αδιάβροχης τεχνολογίας. Προστατέψτε τους οδηγούς σας από την υγρασία, την εμβάπτιση και τα περιβαλλοντικά στρες, ενισχύοντας παράλληλα τη διάρκεια ζωής και την απόδοση του προϊόντος.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | MG-8080 |
| Εύρος Εργασίας | 0~500mm/sec |
| Επαναληπτική Ακρίβεια | ±0.02mm |
| Αναλογία Ανάμιξης | 100:100~100:10 (1:1~10:1) |
| Μέθοδος Μέτρησης | Ακριβής Αντλία Γρανάζων ή Αντλία Βιδών |
| Μέθοδος Ανάμιξης | Στατική Ανάμιξη |
| Ακρίβεια Ανάμιξης | ±1% |
| Ακρίβεια Εξώθησης Κόλλας | ±1% |
| Χωρητικότητα Δοχείου Κόλλας | 30L Δοχείο από Ανοξείδωτο Χάλυβα 304 |
| Ιξώδες Κόλλας | Μέγιστο ≤20000CPS |
| Αναλογία Πρόσθετου Κόλλας | Μέγιστο ≤100(Κόλλα):100(Πρόσθετο)(1:1) |
| Μέγεθος Πρόσθετου Κόλλας | Μέγιστο ≤400tsp |
| Λειτουργία Ελέγχου | PLC+Θήκη Προγραμματισμού Διδασκαλίας με το Χέρι+Οθόνη Αφής |
| Προγραμματισμός | Προγραμματισμός Διδασκαλίας |
| Χωρητικότητα Προγράμματος | Τουλάχιστον 100 μονάδες, 4000 σημεία/μονάδα |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Κινητήρας Βημάτων+Οδοντωτός Ιμάντας+Γραμμικός Οδηγός |
| Πίεση Λειτουργίας | 0.5-0.8Mpa |
| Ισχύς Λειτουργίας | AC220V 50HZ/2000W (χωρίς ανάδευση, κενό, θέρμανση) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0-40℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας | 20-90% χωρίς συμπύκνωση |
| Διαστάσεις | 1680x1200x1600 mm (ΠxΒxΥ) |
| Βάρος | Περίπου 350KG |
| Προαιρετικές Λειτουργίες | Ανάδευση δοχείου κόλλας, προθέρμανση, εκκένωση κενού, αυτόματος καθαρισμός |
|
|
| Ονομασία μάρκας: | GDS |
| Αριθμός μοντέλου: | MG-8080 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | CONTACT US |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Μηχανή επάλειψης μαύρης κόλλας σιλικόνης 10:1 για παραγωγή αδιάβροχων οδηγών
Στον ταχέως εξελισσόμενο κόσμο της ηλεκτρονικής κατασκευής, η ανθεκτικότητα και η αξιοπιστία είναι αδιαπραγμάτευτες. Για βιομηχανίες που απαιτούν αδιάβροχους οδηγούς που αντέχουν σε σκληρά περιβάλλοντα — από φωτισμό αυτοκινήτων έως εξωτερικά συστήματα LED και ναυτιλιακά ηλεκτρονικά — το μυστικό βρίσκεται στην προστασία που έχει σχεδιαστεί με ακρίβεια. Εισάγετε τη Μηχανή Επάλειψης Μαύρης Κόλλας Σιλικόνης 10:1, την απόλυτη λύση για τη δημιουργία στιβαρών, αδιάβροχων οδηγών με απαράμιλλη απόδοση και συνέπεια.
Από υποβρύχιους οδηγούς LED έως μονάδες ελέγχου αυτοκινήτων και βιομηχανικούς αισθητήρες, η μηχανή επάλειψης κόλλας μας δίνει τη δυνατότητα στους καινοτόμους να ωθήσουν τα όρια της αδιάβροχης τεχνολογίας. Προστατέψτε τους οδηγούς σας από την υγρασία, την εμβάπτιση και τα περιβαλλοντικά στρες, ενισχύοντας παράλληλα τη διάρκεια ζωής και την απόδοση του προϊόντος.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | MG-8080 |
| Εύρος Εργασίας | 0~500mm/sec |
| Επαναληπτική Ακρίβεια | ±0.02mm |
| Αναλογία Ανάμιξης | 100:100~100:10 (1:1~10:1) |
| Μέθοδος Μέτρησης | Ακριβής Αντλία Γρανάζων ή Αντλία Βιδών |
| Μέθοδος Ανάμιξης | Στατική Ανάμιξη |
| Ακρίβεια Ανάμιξης | ±1% |
| Ακρίβεια Εξώθησης Κόλλας | ±1% |
| Χωρητικότητα Δοχείου Κόλλας | 30L Δοχείο από Ανοξείδωτο Χάλυβα 304 |
| Ιξώδες Κόλλας | Μέγιστο ≤20000CPS |
| Αναλογία Πρόσθετου Κόλλας | Μέγιστο ≤100(Κόλλα):100(Πρόσθετο)(1:1) |
| Μέγεθος Πρόσθετου Κόλλας | Μέγιστο ≤400tsp |
| Λειτουργία Ελέγχου | PLC+Θήκη Προγραμματισμού Διδασκαλίας με το Χέρι+Οθόνη Αφής |
| Προγραμματισμός | Προγραμματισμός Διδασκαλίας |
| Χωρητικότητα Προγράμματος | Τουλάχιστον 100 μονάδες, 4000 σημεία/μονάδα |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Κινητήρας Βημάτων+Οδοντωτός Ιμάντας+Γραμμικός Οδηγός |
| Πίεση Λειτουργίας | 0.5-0.8Mpa |
| Ισχύς Λειτουργίας | AC220V 50HZ/2000W (χωρίς ανάδευση, κενό, θέρμανση) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0-40℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας | 20-90% χωρίς συμπύκνωση |
| Διαστάσεις | 1680x1200x1600 mm (ΠxΒxΥ) |
| Βάρος | Περίπου 350KG |
| Προαιρετικές Λειτουργίες | Ανάδευση δοχείου κόλλας, προθέρμανση, εκκένωση κενού, αυτόματος καθαρισμός |